top of page

Jak to bude vypadat, až pro vás budeme pracovat

Aktualizováno: 1. 5. 2019


Vzdělávání je pro firmu stejně zásadní jako potrava pro tělo. Organismu se dá podstrčit bageta od benzínky, organizaci rychlokvašené školení. Výsledek bude podobný – pachuť a nulová výživnost.

Pro nás je rozvojový fast food mrtvý. Chceme, aby výsledek naší práce byla hostina právě podle vašich chutí, růstových potřeb i dietních opatření. K tomu se dostaneme následovně:


Necháme mluvit vás

O všem, co podle vás se zakázkou souvisí.


Budeme se ptát

Na všechno, co se zakázkou souvisí podle nás. Budeme se ptát trochu drze. Chceme totiž zjistit nejen co chcete, ale co opravdu pro své cíle potřebujete. A to mohou být až neuvěřitelně odlišné věci.


Přijdeme na návštěvu

Protože jsme zvědaví a chceme vědět, jak vypadá realita vaší práce a lidí v ní. Vyptáme se i účastníků, co právě oni pro svůj rozvoj chtějí a potřebují.


Vymyslíme menu právě pro vás a vaše lidi

Naplánujeme aktivity, které nejlépe naplní vaši poptávku. Poskládáme diagnostiku, upravíme modelové situace, vymyslíme nové workshopy a hry... a cokoli dalšího, co bude dávat smysl.


Představíme vám návrh

Budeme se těšit na oponenturu. Vyslechneme a zapracujeme vaše nápady, náměty a poznámky.


Vybudujeme bezpečný základ pro akci

Připravíme prostory, rozešleme pozvánky, informujeme účastníky... jednoduše řečeno vytvoříme komfortní zónu. A pak z ní budeme rozvojově vykračovat, učit se, tmelit se, vybírat nebo cokoli dalšího, co bude potřeba.


Ohlédneme se

Posbíráme feedback účastníků, přidáme své postřehy a doporučíme, jak nové dovednosti a zkušenosti co nejlépe využít v praxi.


Oslavíme to a budeme se těšit na další společnou práci

Otázky? Paráda! Napište nám a ptejte se.

52 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page