top of page

Proč pracujeme spolu?

Aktualizováno: 7. 10. 2021

Protože Báry empatie a kreativita a Jánův technický přístup a strukturovanost se prostě báječně doplňují. A víc: obohacují, a vlastně dobře přihnojují. Prostě vzniká něco nového, a to nás baví. Učíme se od sebe a umíme si otevřeně, trefně a temperamentně oponovat. A přežít to. A chtít spolu pracovat dál. A to nás taky baví.

Historické okénko

V pravěku jsme oba vystudovali psychologii. Ve starověku Ján pracoval jako HR konzultant a trenér, Bára jako krizový intervent, terapeut a lektor. Ve středověku jsme se setkali jako kolegové trenéři a konzultanti v jedné vzdělávací společnosti. Novověk přinesl nápad pracovat spolu a to se děje právě TEĎ.

V čem jsme skoro dvojčata

Máme v práci rádi jednoduchost, neformálnost, hravost a otevřenost. Baví nás vymýšlet nové věci a z historie a tradic si brát jen to, co se opravdu hodí. Chceme dělat zajímavé chyby a mít z nich radost.


A naopak rozhodně nechceme být vzdělávací supermarket s nejširší nabídkou v celém světě. Víme, že pro každou firmu se náš způsob práce nemusí hodit a počítáme s tím. A taky víme, že když si to sedne, stojí to vážně za to.

Jak nás od sebe rozeznat

Bára chová labradorku, má ráda suché červené víno, otevřený oheň, treky v horách, Španělsko, hraje improvizační divadlo a do pěti minut vás pozve na nějaké boží představení. Když nepracuje pro Everest HR, vede individuální a skupinovou terapii a pracuje s týmy v neziskovém sektoru.

Ján bydlí u svých koček, má rád pivo, své auto a jeho vrtochy, Balkán, hraje elektronickou muziku a do pěti minut vám nasdílí své oblíbené festivaly do kalendáře, protože je technický guru. Když nepracuje pro Everest HR, pracuje na svých IT projektech nebo cestuje.

71 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page